Dutch Design Week 2021. Welcome!

Запрошуємо відвідати самий інтелектуальний тиждень дизайну Dutch Design Week 2021, що пройде з 16 по 24 жовтня в місті Ейндховен, Нідерланди.
Реєстрація — https://bit.ly/2Xkiti5

ЩО БУДЕ?
На Dutch Design Week представлено величезну кількість проектів, що стосуються всіх сфер діяльності людини.
Ви проникнетесь голландським стилем життя і глибоким концептуальним підходом до навколишнього світу. Простежте цикл від народження дизайн ідеї до її втілення в готовий проект, від концепції до реалізованої роботи. Здивуєтеся чудесам ресайклінгу, біоінженірінга, новітніх матеріалів і технологій, 3D-принтинга і вражаючого перетворення звичних речей в абсолютно нові форми і стану.Запрошуємо Вас приєднатися до нас, оцінити масштаби і рівень голландського дизайну, побачити всі найважливіші майданчики фестивалю, концептуальні ресторани, дизайн-студії і майстерні, отримати масу нових вражень і контактів! Пориньте в атмосферу свободи, інновацій та дивовижних креативних експериментів.
www.ddw.nl

ХТО ЇДЕ?
Невелика група до 10 осіб, люди творчих професій, креативні уми, архітектори та дизайнери різних напрямків — це поїздка для вас!
Якщо хочете вийти за рамки звичного розуміння дизайну, поглибити свої загальнокультурні знання, отримати потужну хвилю натхнення, дізнатися, що буде в тренді в найближчі роки і просто «перезавантажити» свою свідомість — WELCOME !!!

ВАРТІСТЬ 2 варіанти туру:

  1. DDW м. Ейндховен
  2. DDW м. Ейндховен + Amsterdam
  1. Вартість поїздки DDW21*: 18-22 жовтня: 860 євро. ЗНИЖКА -100 євро при реєстрації до 20.09.2021. (Проживання, програма, квитки на тиждень дизайну) проживання в дизайн-готелі в серці міста, міський туристичний податок, вхідний квиток на DDW, програма і гайд-тур по тижню дизайну.
  2. Вартість поїздки DDW21 Eindhoven + Amsterdam*: 18-24 жовтня: 1020 євро. ЗНИЖКА -120 євро при реєстрації до 20.09.2021. (Проживання, програма, квитки на тиждень дизайну) проживання в дизайн-готелі в серці міста, міський туристичний податок, вхідний квиток на DDW, програма і гайд-тур по тижню дизайну. Плюс 2 дні в Амстердамі.

* Без урахування авіа квитків

ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
+38067 4436868 Андрій
або реєструйтеся — https://bit.ly/2Xkiti5
і ми зв’яжемося з Вами!

UPDATES. ЯК БУДЕМО ПЕРЕСУВАТИСЯ?

DDW21 співпрацює з MINI як своїм партнером з питань перевезень під час тижня голландського дизайну цього року. Абсолютно бескоштовно нас будуть перевозити з локації на локацію електричні MINI! Також тиждень дизайну видає велосипеди всім бажаючим.