Ukraine: Affair with Earth | Запрошуємо до участі в DDW19

Дизайн-платформа PROSTIR86 запрошує українських дизайнерів взяти участь у Dutch Design Week 2019

Тема проекту — Ukraine: Affair with Earth

 

Цього року українські дизайнери піднімуть тему взаємодії з Землею.

Проект ставить на меті переосмислити зміст українських ремесел та перенести фокус із кінцевої продукції на процес. Головні опорні точки: вибір матеріалів, локальне виробництво, екологічність та стосунки з міфічною сутністю.

НАТХНЕННЯ

Українська міфологія і традиційні язичницькі ритуали, засновані на рівноправному співіснуванні між людиною та природою – тема нової дискусії про місце людини на планеті Земля. Прикладом можуть слугувати спостереження та роздуми про Чорнобильську зону, де флора та фауна показують нам, як присутність та відсутність людини впливають на навколишнє середовище. Там, де немає людини, знову почали з’являтися деякі види тварин, які вважалися зниклими: коні Пржевальського наново мандрують зоною відчуження.

Для когось Земля – це мати, коханка, джерело натхнення, джерело прибутку або співучасниця злочину. Комусь вона дає поради, когось зцілює, комусь ставить підніжки.

Проект Ukraine: Affair with Earth піднімає питання привілейованого становища людини над природою. За допомогою дизайну, який створює місцева творча спільнота, ми розглянемо різні аспекти співіснування та взаємодії людини та Землі.

 

ПРО ВИСТАВКУ

Dutch Design Week — це найважливіша подія в галузі дизайну та інновацій в Північній Європі. Специфіка виставки – ідеї, орієнтовані на майбутнє. Чи не половина всіх проектів на Dutch Design Week присвячені пошукам шляхів покращення світу. В Ейндговені дизайнери виставляють розробки, як можна очищати повітря або воду, використовувати побічні продукти на скотобійнях, обігрівати будинки біопаливом, будувати з відходів, по-новому освоювати громадський простір, об’єднувати спільноти або створювати нові ритуали.

Щороку DDW відвідують понад 300 000 фахівців та зацікавлених осіб. Представники провідних світових медіа та креативних індустрій приїжджають до Ейндговену в пошуку талантів та ідей.

 

КАТЕГОРІЇ

-предметний дизайн
-новітні матеріали
-мода та текстиль
-інновації та технології
-соціальний дизайн

 

Хто може стати учасником
-дизайнер або будь-яка творча людина,
-український виробник або бренд, який тісно співпрацює з креативними індустріями і має унікальні об’єкти чи інноваційні технології.
-європейська компанія (за умови співпраці з українськими дизайнерами)

 

ФІНАНСУВАННЯ
грошовий внесок учасника 500 євро (допускається співфінансування за рахунок партнерів).

 

*один соціальний проект та два проекти інших категорій отримають можливість безкоштовної участі.

Дедлайн подачі проектів — 25.08

Оголошення результатів — 30.08

 

ОРГАНІЗАТОРИ

PROSTIR86 – дизайн-платформа, яка презентує обрані українські дизайн продукти у всьому світі. Наші куратори обирають найкращі предмети меблів, одяг, аксесуари, та створюють міцну дизайн-спільноту талановитих людей, якісних брендів та щасливих покупців нашого інтернет-магазину.

Art-East+Art-West – фундація з підтримки міжнародної співпраці в галузі мистецтва та креативних індустрій.

КУРАТОРИ

Ольга Богданова

Олена Оранська

Даша Цапенко

 

КООРДИНАТОР ПРОЕКТУ

Ігнатьєва Дарина

 

ЗА ПІДТРИМКИ

Посольства України в Нідерландах

Українського інституту

Міністерства Закордонних Справ України

 

office.prostir86@gmail.com

pr.prostir86@gmail.com

+380636238087

 

 

MAKE UKRAINIAN DESIGN GREAT

 

 

Tishina